transpol logo
zajazd pod jaskółkami

Autokar wynajem Kraków

Jeżeli tylko rozważacie Państwo wynajem autokaru Kraków na korzystnych warunkach zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Transpol. Będąc firmą obecną w branży transportowej od 1991 roku świadczymy profesjonalne usługi z myślą o najbardziej wymagających klientów.

Kiedy istotnymi kryteriami stają się bezpieczeństwo, komfort i wygoda, ufamy, że nasza oferta spełni oczekiwania. Proponujemy autokar wynajem Kraków w konkurencyjnych cenach. Najwyższy, światowy poziom najlepiej charakteryzuje jakość naszych usług, którym poświęcamy maksimum rzetelności, zaangażowania i odpowiedzialności. Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem i wysoka kulturą osobista. Przez lata prowadzonej działalności zaufało nam liczne grono zadowolonych klientów, a którzy to wystawili firmie pozytywne rekomendacje.

Posiadamy niezwykle rozbudowaną i zarazem nowoczesną flotę transportową. Możemy zaproponować autokar wynajem Kraków bardzo dobrze wyposażony, dzięki któremu nawet najodleglejsza podróż upłynie szybko i przyjemnie. Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem której uzyskacie Pastwo dostęp do szczegółowych informacji odnośnie oferty w zakresie autokar wynajem Kraków. Niemniej jednak pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek, dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu. Ze strony kompetentnych pracowników uzyskacie Państwo wyczerpujące odpowiedzi. Kładziemy szczególnie duży nacisk na rzetelną obsługę klientów, ponieważ profesjonalne działania to absolutnie podstawowy element w prowadzonej działalności. Firma Transpol do znakomity wybór, dlatego planując np. wyjazdy firmowe, wycieczki szkolne bądź też wyjazdy kolonijne liczymy na to, że obdarzycie nas Państwo zaufaniem decydując się na współpracę.

Dowiedz się więcej o naszych usługach:

 

kontakt transpol

Iwanowice Dworskie 131

32-095 Iwanowice

e-mail: mrugalski@poczta.fm

ROZKŁAD JAZDY

Z Krakowa

Linia nr 1: Kraków » Iwanowice » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Kraków » Zerwana » Przybysławice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Kraków » Żerkowice » Wysocice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Kraków » Widoma » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Kraków » Żerkowice » Wysocice
(ul. Rakowicka 22)

Do Krakowa

Celiny » Iwanowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Przybysławice » Zerwana » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Wysocice » Żerkowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Celiny » Widoma » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Inne trasy

Celiny » Celiny Solcówki » Władysławice

Wladysławice » Celiny Solcówki » Celiny Gołszyn » Wysocice

Wysocice » Gołszyn

 

Copyright © 2012 - Transpol - All right reserved      |      design by Visual Promotion