transpol logo
zajazd pod jaskółkami

Autokary Kraków

Wynajem autokarów Kraków w rozsądnej cenie to propozycja firmy Transpol. Jako prywatny przewoźnik autokarowy sukcesywnie prowadzimy działalność od 1991 roku wciąż zyskując pozytywny odbiór e strony klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług.

Profesjonalizm wsparty zaangażowaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiedzialnością naszych pracowników ma decydujący wpływa na jakość naszej pracy. Liczymy na to, że oferta obejmująca wynajem autokarów Kraków wzbudzi Państwa zainteresowanie, tym bardziej, że możemy zaproponować konkurencyjne ceny. Wszelkie szczegóły ustalicie już bezpośrednio z naszym personelem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania bądź też wątpliwości. Dysponujemy niezawodnymi pojazdami zapewniającymi maksymalny stopień komfortu i wygody w trakcie podróży.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo naszych klientów stanowi kwestię pierwszorzędną, dlatego też starannie dbamy o stan techniczny autokarów, a które to poddawane są regularnym przeglądom oraz serwisowaniu w autoryzowanych stacjach obsługi. Sami także dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym przez co każdy pojazd wyjeżdża w trasę należycie przygotowany. Wynajem autokarów Kraków w dobrej cenie stwarza również szereg dodatkowych korzyści, takich jak: przewidywalność i dokładne zaplanowanie kosztów. Mając w planach organizację m. in. wyjazdów firmowych, kolonijnych wynajem autokarów Kraków w atrakcyjnej cenie z całą pewnością skutecznie przekona Państwa do nawiązania współpracy z Transpol. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, co potwierdzają nasi dotychczasowi kontrahenci jak i klienci regularnie korzystający z naszych usług. A już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem której prezentujemy ofertę na wynajem autokarów ceny Kraków wraz z możliwością zobaczenia pojazdów, którymi dysponujemy (w zakładce autokary).

Dowiedz się więcej o naszych usługach:
kontakt transpol

Iwanowice Dworskie 131

32-095 Iwanowice

e-mail: mrugalski@poczta.fm

ROZKŁAD JAZDY

Z Krakowa

Linia nr 1: Kraków » Iwanowice » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Kraków » Zerwana » Przybysławice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Kraków » Żerkowice » Wysocice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Kraków » Widoma » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Kraków » Żerkowice » Wysocice
(ul. Rakowicka 22)

Do Krakowa

Celiny » Iwanowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Przybysławice » Zerwana » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Wysocice » Żerkowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Celiny » Widoma » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Inne trasy

Celiny » Celiny Solcówki » Władysławice

Wladysławice » Celiny Solcówki » Celiny Gołszyn » Wysocice

Wysocice » Gołszyn

 

Copyright © 2012 - Transpol - All right reserved      |      design by Visual Promotion