transpol logo
zajazd pod jaskółkami

Wynajem autobusów Kraków

Profesjonalny wynajem autobusów w Krakowie realizowany za pośrednictwem firmy Transpol. Jako firma z wieloletnim stażem w branży świadczymy usługi według najwyższych standardów. Zadowolenie klientów to dla nas pierwszorzędna kwestia, której zresztą podporządkowujmy wykonywane działania.

Proponujemy wynajem autobusów Kraków na bardzo korzystnych warunkach. Wszelkie szczegóły ustalicie Państwo bezpośrednio z naszymi pracownikami. Dbamy o to, aby móc przygotować ofertę w pełni odpowiadającą konkretnym wymaganiom ze strony zleceniodawcy. Oferujemy wynajem autobusów Kraków m. in. na wyjazdy firmowe, wycieczki szkolne, wyjazdy kolonijne, wycieczki krajowe i zagraniczne, przewozy na targi i wystawy. Ponadto w ramach usług w zakresie transportu autokarowego realizujemy przejazdy wahadłowe, przejazdy liniowe, transfery lotniskowe. Oczywiście, mamy na uwadze, że mogą nasunąć się dodatkowe pytania, wówczas zapraszamy do kontaktu. Zawsze udzielimy niezbędnych informacji i ustalimy szczegółowe zasady odnośnie wykonania usługi obejmującej wynajem autobusów Kraków. Doświadczenie oraz elastyczność decydują o tym, że Państwa wymagania zostaną spełnione, co wynika również z naszego zaangażowania. Zapewniamy komfortową podróż. Zespół naszych kierowców to osoby niezwykle odpowiedzialne, które bezpiecznie dowiozą Państwa do celu.

Dysponujemy nowoczesną flotą transportową o czym można przekonać się już teraz odwiedzając zakładkę galeria na stronie serwisu, na której to prezentujmy wybrane pojazdy. Jesteśmy niezwykle dumni, że dotychczas z oferty na wynajem autobus Kraków skorzystało tak liczne grono klientów, a którzy to wystawili nam nie tylko pozytywne rekomendacje ale i równie chętnie polecają usługi firmy Transpol wśród swoich znajomych. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o naszych usługach:

 

kontakt transpol

Iwanowice Dworskie 131

32-095 Iwanowice

e-mail: mrugalski@poczta.fm

ROZKŁAD JAZDY

Z Krakowa

Linia nr 1: Kraków » Iwanowice » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Kraków » Zerwana » Przybysławice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Kraków » Żerkowice » Wysocice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Kraków » Widoma » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Kraków » Żerkowice » Wysocice
(ul. Rakowicka 22)

Do Krakowa

Celiny » Iwanowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Przybysławice » Zerwana » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Wysocice » Żerkowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Celiny » Widoma » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Inne trasy

Celiny » Celiny Solcówki » Władysławice

Wladysławice » Celiny Solcówki » Celiny Gołszyn » Wysocice

Wysocice » Gołszyn

 

Copyright © 2012 - Transpol - All right reserved      |      design by Visual Promotion