transpol logo
zajazd pod jaskółkami

Przewozy autokarowe Kraków

Polecamy przewozy autokarowe Kraków profesjonalnie realizowane przez Transpol. Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku i wciąż sukcesywnie się rozwijamy, aby nasza oferta była wciąż atrakcyjna dla zainteresowanych osób.

Tym samym pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że przez lata obecności branży świadczone usługi obejmujące m. in. przewozy autokarowe Kraków zyskały mnóstwo pozytywnych opinii ze strony zadowolonych klientów. W sposób elastyczny dopasowujemy ofertę do wymagań zleceniodawcy, o czym możecie się Państwo przekonać nawiązując współpracę z firmą Transpol. Ufamy, że konkurencyjne ceny będą stanowiły kolejny argument przemawiający za tym, żeby skorzystać z naszych usług. Dysponujemy optymalnie przystosowaną flotą transportową. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu, w zakładce autokary zamieściliśmy zdjęcia pojazdów, które posiadamy.

Niemniej jednak jeżeli tylko zależy Państwu na uzyskaniu szczegółowych informacji odnośnie aut zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy za każdym razem udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Zapewniamy wysokie standardy obsługi i zaangażowanie. Pierwszorzędną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów, którzy wybierają się w podróż z Transpol. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, z wysoką kulturą osobistą, a którzy to odpowiedzialnie wykonują przewozy autokarowe Kraków. Starannie dbamy o najlepsze standardy, wszystko po to aby móc w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów. Komfortowe przewozy autokarowe Kraków realizowane za pośrednictwem Transpol to najlepszy wybór.

Dowiedz się więcej o naszych usługach:

 

kontakt transpol

Iwanowice Dworskie 131

32-095 Iwanowice

e-mail: mrugalski@poczta.fm

ROZKŁAD JAZDY

Z Krakowa

Linia nr 1: Kraków » Iwanowice » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Kraków » Zerwana » Przybysławice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Kraków » Żerkowice » Wysocice
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Kraków » Widoma » Celiny
(Aleja Pokoju 16)

Kraków » Żerkowice » Wysocice
(ul. Rakowicka 22)

Do Krakowa

Celiny » Iwanowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 2 : Przybysławice » Zerwana » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 3 : Wysocice » Żerkowice » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Linia nr 4 : Celiny » Widoma » Kraków
(Aleja Pokoju 16)

Inne trasy

Celiny » Celiny Solcówki » Władysławice

Wladysławice » Celiny Solcówki » Celiny Gołszyn » Wysocice

Wysocice » Gołszyn

 

Copyright © 2012 - Transpol - All right reserved      |      design by Visual Promotion